АФНУ
7
Лет опыта
4
Верифицированные рекомендации
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
9775
Последний визит на сайт
сегодня
Комфортно, безпечно та надійно!
Моя ціль - задоволені клієнти і тривала співпраця.

Бажаєте швидко та вигідно продати або здати свою нерухомість в оренду? Я — експерт з нерухомості з багаторічним досвідом, готовий допомогти вам на кожному етапі.

Чому вигідно звернутися до мене:
- Кращий результат — я максимально швидко знайду покупців по найвигіднішій ціні або орендарів для вашого об'єкта
- Експертна оцінка вартості — допоможу встановити реалістичну й вигідну ціну, що зацікавить потенційних клієнтів
- Потужне просування — завдяки використанню сучасних платформ та технологій ваш об'єкт побачать сотні потенційних покупців та орендарів
- Повний контроль за безпекою угоди та оформленням усіх документів
- Індивідуальний підхід — кожен об'єкт особливий, і я знайду підхід, який відповідатиме саме вашим цілям.

Довірте свою нерухомість професіоналу, і ви заощадите свій час, нерви та зможете отримати максимум від вашої угоди. Звертайтеся — і разом ми досягнемо бажаного результату!

Аренда коммерческой недвижимости (3)

  • 85 000 грн/мес
    567 грн/м²

    Миколы Бажана просп., 12

    БЕЗ КОМИССИИ Осокорки
    многофункциональное помещение
    150 м²
    сегодня
    ОРЕНДА ФАСАД! 150 м² БЕЗ % для орендаря! м. Осокорки, пр-т Бажана, 12 1-й поверх | Фасад | 2 входи | Окремий вхід Ідеально під магазин, шоу-рум, клініку, салон, офіс із клієнтським потоком Основні характеристики: ▪️ Фасадне розташування — вас точно побачать! ▪️ 2 повноцінні входи ▪️ Вітринні вікна ▪️ Професійна витяжка з охолодженням і підігрівом ▪️ Потужність — 35 кВт ⚡ ▪️ Плитка, бойлери, 2 санвузли ▪️ Охоронна сигналізація ▪️ Металеві ролети Площа: 150 м² Висота стель: 3,2 м Стан: після ремонту — заїжджай та працюй! Локація: поруч клініка “Добробут”, метро Осокорки — 2 хв пішки Ціна: 85 000 грн / 1 800 євро/міс ❗ БЕЗ КОМІСІЇ ! Деталі — за телефоном або в особисті Відеоо...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 105 000 грн/мес
    640 грн/м²

    Днепровская набережная ул., 26-Г

    БЕЗ КОМИССИИ Осокорки
    многофункциональное помещение
    164 м²
    2007 год постройки
    сегодня
    ФАСАДНЕ ПРИМІЩЕННЯ БІЛЯ МЕТРО ОСОКОРКИ — БЕЗ КОМІСІЇ! Шукаєте локацію, яка сама приводить клієнтів? Це саме вона. вул. Дніпровська Набережна, 26Г ‍♂️ всього 100 м до метро Осокорки максимальний трафік + відмінна видимість Ідеально під бізнес: ✔ магазин ✔ клініку / стоматологію ✔ кафе / кав’ярню ✔ шоурум ✔ будь-який сервіс або офіс Характеристики: 160 м² (два приміщення: 79 м² + 81 м²) 2 окремих входи фасад + місце під рекламну вивіску висота стелі 3.3 м стеля Armstrong 2 санвузли мокрі точки потужність 30 кВт Додатково: паркомісця для 2 авто Ціна: 105 000 грн / міс ❗ Без комісії для орендаря Відеоогляд за запитом! Локація, де ваш бізнес буде помітним і прибутковим з першого д...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 16 000 грн/мес
    291 грн/м²

    Елизаветы Чавдар ул., 11

    многофункциональное помещение
    55 м²
    сегодня
    СТИЛЬНИЙ ОФІС з меблями в сучасному будинку з ГЕНЕРАТОРОМ на ліфт і воду | Чавдар 11 | 55 м² Метро Осокорки / Позняки – 7 хв | Готовий до роботи! Ваш новий офіс — уже чекає на вас! Площа — 55 м² Мебльований open space для 8 робочих місць Зона очікування для гостей Переговорна кімната — для важливих зустрічей Міні-кухня для кави та перерв ☕ Санвузол Система відеонагляду, охорона, пропускна система — повний контроль безпеки Ідеально для: • IT-компанії • Команди фахівців • Закритого офісу • Логістики або підтримки клієнтів • Онлайн-школи / HR / фінансових сервісів • Бьюті-сфери Переваги локації: ✔️ Центр активного району ✔️ Поруч ТЦ, кафе, банки ✔️ Зручна транспортна розв’язка...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.